Ewa i Cezary Jakubowski – polskie supermarkety w Ameryce

Największa polonijna sieć sklepów delikatesowych “Shop & Save Market”

 

Nie ma inicjatywy polonijnej, której by państwo Jakubowscy nie wsparli. Pomagają Związkowi Podhalan, wspierają polskie szkoły, kościoły, polonijne radio, prasę. Zaangażowani są w wiele projektów charytatywnych z pomocą dla dzieci i młodzieży, pomagają emerytom itd.

Ewa i Cezary Jakubowski są ludźmi skromnymi. Z niezależności finansowej korzystają bez ekstrawagancji w granicach rozsądku. Należą do wąskiego grona ludzi, których mimo osiągniętego statusu materialnego, szanuje się i lubi, są wzorowym małżeństwem, wychowali trzy córki i wnuczkę.

Są właścicielami pięciu Supermarketów w aglomeracji chicagowskiej w których zatrudniani są nasi rodacy, a kupujący mają łatwiejsze możliwości zaopatrzenia.

Państwo Jakubowscy z przyjemnością zapraszają do tych eleganckich delikatesów, w których odkryjecie państwo wyjątkowy styl i wyrafinowany smak. Proponują nowa formule robienia zakupów, przyjemnie, profesjonalnie, komfortowo z delikatną muzyką w tle. Do swoich delikatesów sprowadzają produkty z całego świata, zamorskie przyprawy, wiele gatunków serów i wędlin od najlepszych światowych producentów.

Na polkach znajdziecie domowe konfitury, wszystko wyjątkowe zdrowe, bez konserwantów. Tu zaopatrzycie się w pyszne tradycyjne pieczywo, ekologiczne produkty. Tutaj również możecie kupić gorące dania czy to na wynos, czy zjeść na miejscu. Na wielu imprezach nie tylko polonijnych serwowane są produkty i dania ze sklepów “Shop & Save”.

Kierownicy -Managerowie są doskonałymi fachowcami, wśród których jest nasz znany działacz podhalański, Wojciech Dorula, posiadający również ogromne i duże doświadczenie w zarządzaniu supermarketami zdobyte jako menażer w Bobak Sausage, oraz w Domu Podhalan.

Wojtek obecnie jest prezesem Koła Poronin i Korespondentem ZPPA oraz anonserem radia Związku Podhalan.

Delikatesy “Shop & Save” to nie tylko sklep, to miejsce, w którym zakupy są wielką przyjemnością, możecie państwo, przynajmniej w tym dniu odbyć podroż chociaż tylko w wyobraźni do krajów bogatych w smaki; łąk, wzgórz, potoków górskich, mórz i oceanów.

Zaopatrzycie się tutaj w przysmaki wytwarzane naturalnymi metodami, według tradycyjnych receptur.

W delikatesach “Shop & Save”, oferta jest urozmaicona i bogata, każdy znajdzie coś dla siebie, również słodycze, ciasteczka i wiele innych rarytasów. Chrupiący chleb, którego smak pamięta się z dzieciństwa.

Świetne sklepy, bogaty, ogromny asortyment, profesjonalna i miła obsługa, ceny rewelacyjne, a co najważniejsze uczciwe!

Jednym słowem Super sklepy!

Gorąco polecam, nie tylko ze względu na towar, ale i ze względu na przemiłą polską obsługę,

która zawsze doradzi niezdecydowanym.

Zapraszamy

Henryk Janik